Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

АЛЮМІНЕВІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Алюмінієві розсувні системи надійно захистять ваш балконний простір від вітру, пилу, шуму, опадів, смогу, вони зручні в експлуатації, мають широкі конструктивні можливост, і елегантний вигляд та невелику вагу.

Алюмінієві розсувні системи пропускають значно більше світла в приміщення, а паралельно-розсувне відкривання дозволяє значно економити балконний простір. Мити скло в таких рамах дуже легко, для цього потрібно лише зняти стулки. Так само, як і в металопластикових вікнах, в алюмінієвих розсувних рамах використовують ущільнювачі і контрпрофіль, що при закритих стулках забезпечує повну герметичність. З такими рамами ви забудете про протяги.

Алюмінієві вікна створені, щоб захистити від вітру і опадів, вони не зберігають тепло. Якщо Ви не плануєте утеплювати стіни, підлоги і стелі на балконі, то помітити різницю між металопластиковими вікнами і алюмінієвими буде складно.

Для скління балконів, лоджій, веранд ми в основному використовуємо алюмінієві розсувні системи Provedal.

Даний профіль міцний, надійний і довговічний, він не деформується, стійкий до температурних перепадів. Не менш важливо є те, що конструкції відповідають екологічним стандартам, не токсичні і не викликають алергії. Такі конструкції відрізняються універсальністю — алюмінієвий профіль можна змонтувати на лоджіях і балконах будь-якого розміру і форми, а завдяки невеликій вазі конструкції її можна встановлювати практично на будь-якому балконі, де пластикові рами встановити неможливо.

Розсувні алюмінієві системи призначені для виготовлення разсувних вікон, що легко знімаються, а також відкривних чи глухих вікон, товщиною 40 або 60 мм. Профіль екструдований із сплаву алюмінію, може бути анодований методом анодного окислення або помальований методом електростатичного напилення в звичайний білий колір, або будь-який інший колір по шкалі RAL. Спеціальна конструкція профілю рами з направляючими для роликів забезпечує покращене ковзання стулок, запобігає виробленню підшипників. Існує велика кількість додаткових типів профілю для вирішення різноманітних монтажних завдань. У одній рамі можливе виконання від 2-х до 6-ти рухомих стулок. Можливе комбінування глухих і розсувних секцій, а також скління не лише прямих лоджій, але також балконів і лоджій складніших конструкції.

Система Provedal має широкий асортимент з`єднувальних елементів (кути, перехідники, еркери), що дозволяє проводити скління балконів різної конфігурації. Сукупність всіх технічно-конструктивних і естетичних можливостей профілів дозволяє виконувати скління балконів і лоджій різної конструкцій та складності.

Back to Top