Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

Час йде, одна епоха зміняю іншу… Неодмінно, він впливає і на саму людину. Що таке ХХІ століття? Це, звичайно ж, розквіт науково-технічного прогресу, який охопив весь наш світ. Людина на протязі віків намагається удосконалити себе і своє прожиття, прагне зробити все для того, щоб її оточував комфорт.

Сьогоднішній світ – це світ автоматики та електроніки. Автоматизація зараз – невід’ємна частина суспільства, яка повністю охопила всі рівні нашого життя. Наша компанія, йдучи в один крок із швидкоплинним часом, безпосередньо, прагне зробити так, щоб Вам стало жити зручніше та легше.

Ми пропонуємо познайомитись із автоматикою від відомих європейських брендів для таких воріт, як: секційні, відкатні та розпашні, яка відрізняється своєю інтенсивністю та високою якістю. Електроприводи пов’язані із цими типами воріт і поділяються на 3-и повнозначні групи.
На стандартних розпашних воротах встановлюється автоматика із двома приводами, але у тому випадку, коли присутня одна стулка, Ви маєте змогу здійснити заказ на комплект, у якому передбачений один привід
Що стосується автоматики для відкатних воріт, то електроприводи встановлюються на зсувних воротах, полотно яких рухається убік. Особливість автоматики в тому, що у комплекті електроприводів є спеціальна зубчаста рейка, яка потім приводить в рух цю конструкцію. Третій тип, не менш популярний, – автоматика для секційних воріт, яка, в свою чергу, поділяється на побутову (має ще іншу назву – стельова) та промислову (вальна). Поділ залежить від розміру полотна.

Автоматизація значно змінить Ваше життя. Керувати цією конструкцією дуже легко. Не доведеться більше марно витрачати сили і час на те, щоб вручну відчинити ворота, адже потрібно лише натиснути на кнопку.

Обираєте зручність, комфорт, сучасність? Тоді ми будемо раді допомогти. Пам’ятайте, Ви варті кращого!

Back to Top