Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ «НОВИЙ СТИЛЬ»

Торгова Марка «Новий Стиль» заснована в 2002 році.

міжкімнатні двері Крім величезного ентузіазму і працездатності у засновників була відмінна ідея – робити міжкімнатні двері. Ця ідея народилася після того, як вивчення ринку Україні показало необхідність у недорогий, привабливою з естетичної точки зору продукції, яка була б доступна мільйонам …

Цей важкий шлях починався, практично, на порожньому місці. Пошуки придатного обладнання, складських приміщень, виробничих площ, постачальників, і забирали практично весь час, змушуючи працювати по 12-14 годин на добу. Немає потреби говорити про те, що все, що було необхідно, залучалося на основі оренди. Власних коштів для придбання основних засобів, складів і запуску технологічного процесу явно не вистачало.

міжкімнатні двері Зараз вже складно повірити в те, що це підприємство, будучи сьогодні лідером ринку Україні, колись починалося з 15 чоловік робітників і керівників.

За ці роки підприємство добилося значних успіхів в своєму секторі бізнесу. Торгова Марка «Новий Стиль» міцно зайняла першу позицію серед виробників міжкімнатних дверей в Україну. На сьогоднішній день підприємство виробляє близько 150 000 дверних полотен на місяць. У нашому каталозі продукції 5 колекцій дверей, 25 моделей в 9 різних декорах і 4 типорозмірах. Це близько 1000 позицій в прайс-листі. Природно, що виробництво такого обсягу продукції вимагає особливого підходу в сфері організації продажів.

міжкімнатні двері Торгова Марка «Новий Стиль», вже не замикається у своїй діяльності на ринок України і понад рік просуває свою продукцію на зарубіжні ринки. Вже зараз наша продукція поставляється більш ніж в 11 країн світу!

Слоган компанії – «Ми прагнемо бути поряд з вами!», Лише підкреслює нашу енергію в прагненні забезпечити наших споживачів якісною і доступною продукцією в Україну та інших куточках світу.

міжкімнатні двері  львів Очевидно, що такого прогресу неможливо домогтися без процесу модернізації виробництва. Торгова Марка «Новий Стиль», зарекомендувала себе як надійний партнер, її прекрасно знають лідери світового ринку у виробництві обладнання для деревообробної промисловості та сировини: Barberan (Іспанія), Homag, Wemhoner, Burkle, BauschLinnemann (Німеччина), Saoma (Туреччина), Craft Master (США) та багато, багато інших …

Можна бути впевненим, що Торгова Марка «Новий Стиль» не зупиниться на досягнутих результатах. Це принципова позиція керівництва компанії, яку поділяють її співробітники (на поточний момент їх чисельність складає сотні осіб). Цей величезний, згуртований колектив, дозволив компанії пройти складний шлях становлення без залучення позикових ресурсів та необдуманих витрат. Для компанії це велика можливість навіть під час світової рецесії продовжувати проводити модернізацію виробництва, виводити на ринок нові види продукції і планувати розвиток компанії на роки вперед.

Back to Top