Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH

Ціни на офіційному сайті виробника ALUTECH

Гаражні секційні промислові ворота купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию Звичні металеві розсувні ворота вже давно не відповідають сучасним вимогам. Альтернативою цій конструкції стали секційні гаражні автоматичні ворота, мода на які прийшла до нас із Заходу. За порівняно невеликий термін — близько 10 років — з атрибуту розкоші вони перетворилися на зручний предмет необхідності.

Секційні автоматичні ворота відповідають найсуворішим вимогам клієнтів: зручність і простота використання, надійність і безпека, хороша герметизація отвору і відмінна теплоізоляція.

Ворота відкатні купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию Група компаній «Алютех» є провідним виробником секційних автоматичних воріт на території країн СНД.
Компанія пропонує наступні види автоматичних воріт:

   — Гаражні. Широко використовуються при будівництві котеджів, гаражних кооперативів і паркінгів. Невеликі розміри перемички дозволять встановити ворота практично в будь-якому гаражі. Широкий вибір малюнків і квітів панелей дає можливість зберегти і підкреслити стиль як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні;Ворота фірми алютех купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию
Промислові. Посилена конструкція і численні варіанти виконання (10 типів монтажу) дозволяють встановлювати такі ворота на будь-яких виробничих об’єктах. Їх розмір може досягати 7 х 6 м. Застосування комплектуючих з високими антикорозійними властивостями продовжує термін служби;
Панорамні. Максимальна прозорість таких воріт забезпечує оглядовість і природне освітлення приміщення. Вони широко використовуються в автосалонах, СТО і на об’єктах МНС, відрізняються довговічністю, легкістю в догляді і витонченим зовнішнім виглядом.

Ворота відкатні купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию Вага полотна секційних воріт компенсують індивідуально підібрані пружини, завдяки чому навіть важкі промислові не автоматичні ворота можна відкривати і закривати вручну.

Для більш комфортного управління ГК «Алютех» пропонує системи автоматики провідних європейських виробників. Гаражні автоматичні ворота, оснащені дистанційним керуванням, легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду — дощ або сніг: необхідно лише натиснути кнопку дистанційного керування — і ворота відкриті.

Для автоматизації гаражних воріт використовуються стельові електроприводи. Привід з приводний рейкою монтується безпосередньо під стелею приміщення.

Ворота секційні купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию Електроприводи для автоматичних промислових воріт встановлюються безпосередньо на вал. Приводи такого типу дозволяють автоматизувати ворота великих розмірів (до 45 кв. Метрів). При цьому забезпечується можливість інтенсивного використання. Можлива установка таких приводів в неопалюваних приміщеннях і приміщеннях з підвищеною вологістю.

Додаткові елементи — пульти дистанційного управління, оптосенсери і фотоелементи, світлофори, сигнальні лампи та багато іншого — забезпечують комфортне і безпечне управління.

Всі види секційних воріт «Алютех» безпечні в експлуатації незалежно від того, наводяться вони в рух електроприводом або вручну. Всі системи відповідають європейським стандартам безпеки EN 12604 і EN 12453.

Ворота секційні купити ціна у Львові Дрогобичі Стрию Для зручності клієнта автоматичні ворота можуть виготовлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої нічим не відрізняється від дизайну основної конструкції. Хвіртка забезпечує додатковий вхід в приміщення і дозволяє продовжити термін служби автоматичних гаражних воріт.

Широкий вибір вікон, замки, вентиляційні решітки та багато іншого — все це привносить додатковий комфорт у використання секційних автоматичних воріт.
Для виготовлення воріт використовуються сендвіч-панелі різного типу:

   — «Мікрохвиль». Полотно з таким малюнком має здатність приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, зберігаючи відмінний вигляд на довгі роки;
«Гофр» S, M і L- типу. Сучасний тип панелі з горизонтальними смугами, розташованими на рівній відстані один від одного. Завдяки симетричному розташуванню гофров стики панелей в зібраному полотні абсолютно не помітні;
«Фільонка». Фільонки (касети), точно розподілені по ширині і висоті конструкції, є елементом дизайну і гармонійно вписуються в архітектуру будинку.

Широкий вибір кольорів дозволяє підібрати автоматичні ворота, ідеально поєднуються з архітектурою будинку. Для приватних котеджів і будинків, виконаних з дерева, червоної цегли та інших декоративних матеріалів компанія «Алютех» пропонує панелі з кольором полотна «золотий дуб», «темний дуб» і «вишня». Секційні ворота з кольором полотна «під дерево» достовірно імітують структуру деревини, стійкі до ультрафіолетових променів, не бояться вологи і довго зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Back to Top