Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ГАРАЖНІ ВОРОТА KRUZIK (Чехія)

Ціни на офіційному сайті виробника KRUZIK

Ведучий виробник гаражних і промислових воріт — фірми представники у Львові Трускавці Дрогобичі  Стрий.
Гаражні секційні промислові ворота купити ціна у Львові Інформація про вироби фірми:
- Гаражні ворота;
— Промислові ворота;
— Імітація і покраска воріт;
— Бокові ворота;
— Двостулкові розпашні ворота;
— Додаткові двері;
— Техніка для погрузки;
— Гаражні електроприводи (Автоматика до секційних, розпашних, відкатних воріт);
— Промислові електроприводи;
— Вікна;
— Профіль ПВХ;
З більш ніж шістнадцятирічний історією на ринку, сьогодні компанія KRUZÍK, є традиційним виробником гаражних і промислових секційних воріт. Маючи багатий досвід у виробництві та торгівлі на внутрішньому і європейському ринку, компанія входить в число найбільших чеських виробників воріт і електроприводів.

Гаражні відкатні  ворота купити ціна у Дрогобичі Стрию Борислав Фірма виготовляє: секційні гаражні ворота, промислові ворота, ролетні, розсувні ворота, бічні ворота, герметизатори і вирівнюють містки. Весь асортимент продукції, може задовольнити найвимогливіших клієнтів, як з точки зору якості продукції, так і з точки зору дизайну (імітація дерева, обробка, додаткові аксесуари, нержавіючий декор і т.д.). Всі ворота KRUZÍK завжди виготовляються з панелей високої якості товщиною 40 мм, з високими теплоізоляційними властивостями.

Ворота можуть комплектуватися різними доповненнями — вальним моторами, пультами дистанційного керування, приймачами, стельовими електроприводами, вирівнюючими платформами, і ущільнювачами для воріт.

Гаражні ролетні  ворота купити ціна у Трускавці Самборі Львові За останні роки, компанія все більш інтенсивно набирає лідируючі позиції на загальноєвропейському ринку з виробництва та продажу гаражних воріт. На сьогоднішній день, відбуваються регулярні поставки воріт в 11 європейських країн.

Сучасні технології виробництва секційних воріт фірми KRUZIK гарантують високу якість всієї продукції, що підтверджується сертифікатом TÜV і ISO 9001: 2008. Безпека продукції гарантується суворим європейським стандартом EN 13241-1.

На основі набутого досвіду та отриманих сертифікатів, в даний час наша компанія забезпечує і гарантує високу якість продукції, і її безпеку при використанні. Так само, це забезпечується завдяки високій гнучкості в роботі команди висококваліфікованих фахівців.
Секційні гаражні ворота і промислові ворота виготовляються точно під розмір, і тим самим досягається максимально якісне закриття отвору. Ми можемо виготовити ворота для закриття отвору практично будь-якої форми і розміру.

Ми твердо віримо, що з нашого широкого асортименту воріт і аксесуарів, Ви обов’язково зможете вибрати підходящий для вас варіант воріт. Зв’яжіться з нами, і наші фахівці проконсультують Вас і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Традиційний виробник секційних гаражних воріт

Вже більше 18 років компанія KRUZIK займається виробництвом секційних гаражних і промислових воріт. Це ставить її в один ряд з традиційними і досвідченими виробниками в цій області, як на внутрішньому, так і європейському ринку.

Найширший вибір імітацій дерева на ринку

Як єдині виробники секційних гаражних воріт, які мають власну лінію для ламінування панелей і профілів, ми пропонуємо на ринку найширший асортимент ламінація з імітацією дерева, а так само кольорових імітацій.

Якісні чеські ворота точно під розмір отвору

KRUZIK є добре зарекомендувала себе фірмою на європейському ринку. В даний час більше третини продукції йде на експорт в 11 європейських країн. Наші ворота, поставляються в такі екзотичні країни, як Вірменія та Північна Корея.

Найкоротші терміни поставки і приваблива ціна

Для виробництва воріт, закуповуються панелі, виготовлені за передовими технологіями в ЄС провідними європейськими виробниками, на модернізованих автоматичних лініях. Завжди використовуються панелі товщиною 40 мм.

Новинка в асортименті — панель SAFE (касета) у спеціальному лакофарбовому покритті в кольорі ЗОЛОТИЙ ДУБ (Zdub)

Нова панель SAFE (касета) в  спеціальному лакофарбовому покритті в кольорі ЗОЛОТИЙ ДУБ (Zdub).

 Нова модель електроприводу для розпашних воріт — LINEAR KingGATES

Компанія KRUZIK продовжує розширювати асортимент своєї продукції. Представляємо Вам нову модель електроприводу для в’їзних орних воріт — LINEAR KingGATES (Італія).

Back to Top