Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ БІЛОРУСІЇ

В пошуку GOOGLE міжкімнатні двері Білорусії у ЛьвовіТоргово-промислова компанія «Двері Білорусії» спеціалізується на виробництві міжкімнатних та офісних дверей — шпонованих, з масиву натурального дерева – соснових, дубових, вільхових та ламінованих ЛДФ, вхідних металевих дверей, дверей спеціального призначення ( протипожежних, вхідні металевпротидимових, вологостійких, звукоізоляційних)

Дверні полотна виготовляються на сучасному німецькому та італійському обладнанні. Наші фабрики успішно працюють в Республіці Білорусь, Росії та Україні (високотехнологічне виробництво у Волинській області). На складах завжди є в наявності до 20 000 дверних комплектів.
низька ціна на міжкімнатні двері Білорусії у Львові
Крім основної продукції в асортименті компанії представлені броньовані двері та міжкімнатні арки, дверна фурнітура і скло, лиштва, коробковий брус, імітація бруса, євровагонка, блок-хаус, паркетна і дошка для підлоги, плінтуси і ламінат, а також ковані вироби. Компанія поставляє продукцію в Україну, Білорусь, Росію, Молдову, Казахстан, Азербайджан, Монголію та країни ЄС. Доставка здійснюється транспортом під брендом «Двері Білорусії».

В Україні ТОВ «Двері Білорусії» працює з 2005 року. На сьогоднішній день компанія має широку дилерську мережу — понад 500 партнерів, систему логістичних філій і більше ста двадцяти фірмових салонів дверей у всіх регіонах країни. ціна на міжкімнатні двері Білорусії у БориславіРозгалужена дилерська та роздрібна мережа гарантує великий вибір і доступність продукції, низькі ціни від виробника і незмінно високу якість обслуговування.

Продукція під торговою маркою «Двері Білорусії» користується заслуженим попитом у будівельників, оптових, корпоративних клієнтів і роздрібних споживачів. Адже для всіх виробів компанії характерно оптимальне співвідношення ціни та якості, сувора відповідність Держстандартам, що підтверджують сертифікати якості.

Модельний ряд і широка кольорова палітра дверей задовольнять будь-який смак, прикрасять будь-який інтер’єр. Двері Білорусії — це європейський дизайн, найсучасніші технології виробництва і довгі роки надійної служби!

Back to Top