Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ З ЕФЕКТОМ СТАРИНИ

 
міжкімнатні двері ціна у львів 
 Для виробництва міжкімнатних дверей ми проводимо кваліфікований відбір лісосировини. Строго дотримуємося технології сушки і обробки пиломатеріалу.

   Використовуємо новітні технології склеювання деталей із зміною напрямку перерізу волокон. Для лицевих поверхонь підбирається якісніші матеріали, повздовжнє та поперечне зрощення деревини. Для виготовлення дверей використовуються високоякісні клеї марки Chemolan B (однокомпонентний водостійкий поліуретановий клей) та лаки марки Milesi (двокомпонентний поліуритановий лак, в-цтва Італії). На готових виробах проводиться штучне старіння, що придає нашим виробам шарму та ексклюзивності. По бажанню замовника виготовляємо двері вхідні та міжкімнатні двері з ефектом старини та гладкі.

міжкімнатні двері під старовину ціна у львів 
Ефект старини досягається механічним способом з використанням шипованої, абралонової та пелюсткової щіток. Щітки вибирають м’які волокна в деревині утворюючи при цьому рельєфну поверхню, так називаємий ефект старого дерева. Такий же результат можна отримати і без механічної обробки, залишивши деревину на вулиці на декілька років. Нижче наведено фото процесу обробки деревини, для досягнення ефекту старини. Обробка щітками (виїмка м’яких волокон), грунтовка, шліфування, повторна грунтовка деревини, наведення кольору, затирання, подвійне лакування.

Back to Top