Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ОПИС ПРО ГАРАЖНІ ВОРОТА

Зазвичай сьогодні гараж — це не окрема від будинку будівля, а її складова. А значить є відображенням Вашої індивідуальності та дизайнерських підходів. Гаражні ворота відіграють важливу роль у формуванні загального стилю дому в Львові.

Надійний захист для вашого гаражу та чудовий зовнішній вигляд вашого будинку — це гаражні ворота від фірми «Назва фірма» у Львові. Пропонуємо вам секційні гаражні ворота у Львові провідних європейських фірм: KRUZIK (Чехія) і ALUTEX (Білорусія/Німеччина). Для Вас широкий вибір гаражних воріт за доступними цінами, які стануть надійним захистом для автомобіля та незмінним елементом екстер’єру.

Сучасні гаражні ворота — це надійність, функціональність, простота в експлуатації та чудовий дизайн. Крім того, це збереження тепла всередині приміщення. Зламати гаражні ворота дуже складно. Полотно таких гаражних воріт складається із окремих панелей (секцій), з’єднаних між собою системою петель. Панелі рухаються по направляючих, які надійно прикріплені до країв прорізу та заведені під перекриття гаражу. При відкриванні панелі рухаються одна за одною і розміщуються під стелею.

Поверхня металу має полімерне покриття, стійке до механічних та природніх впливів, надійно захищаючи метал від корозії. А це, у свою чергу, забезпечує воротам елегантний зовнішній вигляд впродовж багатьох років.

Back to Top