Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ОПИС ПРО МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Пластикові вікна «Назва фірми»- найбільший виробник пластикових вікон в Україні. Сучасне автоматизоване виробництво по запатентованим технологіям, контроль якості на кожному етапі, адаптовані під російські кліматичні умови системи установки роблять наші пластикові вікна лідируючими за кількістю продажів ось уже 22 роки. Ми раді запропонувати Вам:
— Сучасні пластикові вікна та балконні конструкції за доступними цінами.
— Кваліфікований підхід до вирішення завдань будь-якої складності.
— Оперативний монтаж пластикових вікон по ГОСТу, який виконується фахівцями з солідним досвідом.
— Гарантію високої якості нашої продукції.
У компанії «» можна замовити пластикові вікна і скління балкона за доступними цінами, на вигідних умовах: нашими фахівцями розробляються будь-які вікна з урахуванням всіх побажань замовника та особливостей приміщення, в якому будуть проводитися роботи; якісні пластикові вікна встановлюються з використанням оригінальних систем SetFull ™ іSetEco ™ відповідно вимогам ГОСТ і СНиП; встановлення віконних конструкцій виконується з подальшою п’ятирічної безкоштовної гарантією (за умови проходження сервісного обслуговування раз на рік); майстри компанії в своїй роботі використовують новітні технології та найкращі сучасні матеріали. Замовляючи вікна з пластику у нас ви отримуєте:
1. Пластикове вікно (Профіль Rehau і Склопакетами Solar). Найважливіша і, мабуть, найдорожча частина замовлення. Якість профілю та склопакетів — ці та інші чинники впливають на вартість пластикового вікна. Компанія «» надає 5-річну повноцінну гарантію на всю продукцію.
2. Пластикові Укоси і підвіконня. Само по собі вікно — незавершена конструкція. Як правило, необхідні ще як мінімум підвіконня і укоси, найкраще — пластикові. Вони надійніше і простіше в експлуатації.
3. Доставка пластикових вікон. Нам важливо, щоб ваші пластикові вікна доставили в цілості й схоронності — без перекосів, вм’ятин, відколів та інших пошкоджень. Щоб вікно виявилося чистим, а не покритим шаром дорожнього пилу, ми перевозимо вікна в закритому тентований транспорті.
4. Розвантаження і транспортування на поверх. Ми гарантує Вам доставку, розвантаження і переміщення вікон пвх безпосередньо до місця монтажу навіть за відсутності вантажного ліфта. Під час транспортування вся відповідальність за збереження виробів лежить на нашій Службі доставки.
5. Демонтаж і винесення сміття. Звільнення віконних прорізів під нові вікна пластикові — клопітка і складне заняття. Крім того, після демонтажу може зібратися до 15 мішків будівельного сміття. Сьогодні не всі компанії пропонують прибирання сміття за собою. Однак для нас така практика вже давно стала звичайною справою.
6. Монтаж пластикових вікон. Вартість монтажу вікон ПВХ, як правило, відповідає його якості, а значить — і нормативам. Монтаж за ГОСТом не може коштувати дешево — це досить трудомісткий процес із застосуванням надійних витратних матеріалів. Сьогодні ми пропонуємо два варіанти монтажу вікон з використанням унікальних технологій по системах S

Back to Top