Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

РОЛЕТНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

Ролетні ворота – це зручне та досить оригінальне вирішення на сьогоднішній день на гаражних та на будь-яких ділянках в’їзду з обмеженою висотою прорізу . Не випадково, що саме ролетні ворота сьогодні користуються такою великою популярністю, адже у використанні і управлінні вони більш зручні, на відміну від звичайних воріт.

Сам механізм не складний, все досить просто функціонує. Ролетні ворота для гаражу та валуці мають спеціальне гнучке полотно, яке при відкриванні підіймається вгору. Процес підіймання відбувається внаслідок того, що це полотно намотується на спеціальний вал, який прикріплений зверху. Що стосується управління, то у нашого клієнта є можливість самому обирати тип керування, Не треба забувати про те, що завжди є можливість більш удосконалити ролетні ворота, встановивши на них автоматику. Для цього потрібно лише обладнати їх спеціальними електроприводами. Ви не можете не погодитися з тим, що автоматика на сьогоднішній день – це невід’ємна частина нашого сучасного світу, тому більшість людей намагається облаштувати своє життя якомога зручніше. Наша компанія допоможе встановити  якісну автоматизацію від відомих європейських виробників, яка буде служити Вам досить довго.

Роллетні конструкції  надійні, прості у використанні, виготовлені із якісних, екологічно чистих матеріалів. Ролетні ворота створені для захисту Вашого майна, тому наші висококваліфіковані  спеціалісти намагалися якомога більше удосконалити саме захисні властивості цієї конструкції, тому більше  не прийдеться  турбуватися про безпеку Вашого майна.

Звичайно ж, важливим є і те, що ролети є правильним дизайнерським вибором, адже вони чудово підкреслять екстер’єр, нададуть деякої сучасності Вашому подвір’ю.

Back to Top