Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

СХОДИ

Сходи — це незамінний елемент більшості будинків. Для будівлі та оздоблення можуть використовуватися різні матеріали, забарвлення і структури. Основна класифікація заснована на конструкції: гвинтові, маршові, гусячий крок, модульні, горищні. Гвинтові сходи дуже красиві і популярні в приміщеннях з невеликою площею, але незручні в моменти перенесення меблів. За фотографіях можна зрозуміти, що маршові стандартно будують у великих будинках, по скільки розміри дозволяють і зручні в експлуатації. Модульні в основному встановлюють в будинку і квартирах сучасного стилю (хай-тек, наприклад). Гусячий крок частіше вибирають через нестачу простору.

Багато господарів для гармонії інтер’єру обробляють сходи в тому ж стилі, що і дизайн кімнати (приклади опубліковані в фотогалереї). Що б підкреслити хай-тек, використовують металеву основу. Для класики характерна різьблення та розпис. Рослинний орнамент поручнів вказує на прованс. Кантрі таїться в грубій обробці. Кована огорожа є характеристикою модерну.

Для тривалої експлуатації сходів дуже важливим є правильний монтаж, тому варто довірити цю справу досвідченим фахівцям. Розрахунки, правильність облицювання, потрібний рівень нахилу, якісні матеріали — все це впливає на термін служби.

Back to Top