Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ВІКНА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ RENAU

Металопластикові вікна REHAU ціна у Львові Трускавець СамбірВіконна компанія «Назва фірми» пропонує якісні металопластикові вікна від німецької фірми REHAU (Рехау). Багатокамерна віконна система профілів і кілька контурів ущільнення забезпечують оптимальний рівень теплоізоляції металопластикового вікна. Енергозберігаючі склопакети надійно захистять Ваш дім від холоду та втрат тепла, а двохкамерні склопакети допоможуть позбавитись сторонніх звуків, гулу машин і вулиці. У комплектацію вікон входить мікровентіляція та мікроліфт. Замір вікон — безкоштовно.Відчуйте значну перевагу вікон REHAU. Вигідно з будь-якої точки зору. Економічні і теплі вікна для реконструкції старих і спорудження нових будівель — це вікна REHAU які пропонує наша віконна компанія «Назва фірми». Гарантія на металопластикові вікна REHAU 7 років .

Купити металопластикові вікна REHAU ціна у Дрогобичі Бориславі

Високі теплоізоляційні властивості — основна перевага профілів у вікнах REHAU. Це досягається завдяки використанню високотехнологічних матеріалів і конструктивних особливостей профілю.

У місті, де від вуличного шуму хочеться сховатися хоча б удома, профільні системи REHAU відмінно виконують функцію шумоізолятором. Використання передових технологій робить можливим звукоізольовати приміщення, розташовані на ділянках з високим рівнем шуму. Використання пластикових вікон REHAU дуже актуально в офісах, лікарнях та інших установах з підвищеними вимогами до звукоізоляції.

чудовий зовнішній вигляд Вашої оселі

Профілі пластикового вікна REHAU мають глянцевою поверхнею, яка не тільки виглядає дуже привабливо, але і практично не схильна до забруднення. Навіть у місті з таким високим рівнем забрудненості як Львів, Ваші вікна будуть зберігати естетичний зовнішній вигляд. Досить провести по них вологою серветкою, щоб усунути пил.

Back to Top