Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ВОРОТА ГАРАЖНІ РОЗПАШНІ

Гаражні ворота розпашні купити у ЛьвовіВорота виготовляються під розмір і колір який потрібний замовнику. Порівняно невисока ціна завдячується високою популярністю даного типу воріт.

Ворота розпашні гаражні (двостулкові) це найбільш розповсюджений вид гаражних воріт. Їх можна встановити майже в будь — який отвір, так як вони не потребують спеціальних вимог до монтажу.

Наші ворота виготовляються з труби профільної (а не кутника) чим забезпечується висока жосткість конструкції.

Якщо ворота не утеплені, то здійснюється обшиття профнастилом тільки ззовні. Якщо ж Ви замовите утеплений варіант, то здійснюється обшиття профнастилом з обох сторін, а в якості утеплювача — пінопласт.

Обшиття профнастилом може бути як вертикальне (традиційне) так і горизонтальне (сучасне).

Доступні кольори профнастилу як глянцеві так і матові (в одну ціну), а також під імітацію дерева, каміння, цегли (за доплату).

Існує можливість втановлення калітки в крило воріт за невеликі кошти (якщо порівнювати із секційними).

Відмінністю наших гаражних воріт під ТМ Стальтек є, те що вони мають закінчений зовнішній вигляд який досягається за рахунок використання додаткових планок по всьому периметру полотна (на завісах, притворі, зверху та знизу створок).

В базову комплектацію наших воріт входить:

— полотно з рамою;

— нажимна ручка та один замок;

— внутрішні зусуви;

— відкидні лапки які запобігають самовільному зачиненню воріт.

Основною перевагою гаражних розпашних воріт є їхня невисока ціна, задовільні експлуатаційні характеристики, довільний вибір кольорів полотна, простий монтаж та висока надійність.

Якщо Вас цікавлять такі ворота зателефонуйте до нас та отримайте більш детальну інформацію, будемо раді відповісти на Ваш дзвінок.

Back to Top