Яндекс.Метрика

Сайт в оренду 3000 гривнів на 12 місяців. Тел: (096)36-90-800

ВОРОТА ГАРАЖНІ ВІДКАТНІ

Гаражні ворота відкатні у ЛьвовіВідкатні ворота - оптимальний тип воріт для дачі, котеджу, прибудинкових територій, промислових об’єктів – це відкатні ворота.

Такі ворота також називають зсувними воротами.

Основна перевага відкатних воріт полягає в тому, що полотно воріт відкочується в бік, і таким чином економиться простір ділянки перед воротами. Також у відкритому стані відкатні ворота не перегороджують бічне простір біля воріт, що має місце у випадку з розпашними воротами.

Проїжджаючи проріз воріт Ви можете не побоюватися того, що різкий порив вітру раптом відхилить стулку воріт і знищить Ваш автомобіль. Оснастивши відкатні ворота автоматикою фірми Came, Вам не доведеться в сиру і непогоду виходити з авто, щоб відкрити замерзлий замок і відвести холодні стулки воріт у бік, – замість цього, сидячи за кермом в теплому автомобілі і сухий взуття одне лише просте натискання на кнопку пульта управління виконає всю цю роботу за Вас. Взимку Вам не доведеться рано вранці вставати для того, щоб розчистити від снігу простір перед воротами, – для відкотних воріт це не обов’язково.

Конструктив відкотних воріт являє собою консоль, тобто у відкритому положенні зверху і знизу прорізу ворота не створюють жодних перешкод проїзду транспорту. Ворота в закритому положенні “висять” над поверхнею і при відкриванні просто зсуваються вздовж площини стіни або огорожі.

Back to Top